Home >  Over Dauphine >  Verkoopsploeg

Heb je nog een vraag ? Neem gerust contact op met de Dauphine verkoopploeg.

Voor België
 

West-Vlaanderen | Hein Dubaere | GSM +32 (0)497 97 00 47 | h.dubaere@llbg.com
Oost-Vlaanderen | Kris Van Seymortier | GSM +32 (0)498 90 80 24 | k.vanseymortier@llbg.com
Antwerpen & Waasland | Hadewig Otte | GSM +32 (0)498 18 71 29 | h.otte@llbg.com
Limburg & Kempen | Danny Renders | GSM +32 (0)498 90 44 86 | d.renders@llbg.com
Vlaams-Brabant | Annelies Erard | GSM +32 (0)495 33 42 35 | a.erard@llbg.com
Le Hainaut + le Nord de la France | Pierre Osaer | GSM +32 (0)494 50 20 53 | p.osaer@llbg.com
Liège & Namur | Pierre Mertens | GSM +32 (0)491 34 33 68 | p.mertens2@llbg.com
Brussel & Waals-Brabant | Philippe Massuy | GSM +32 (0)494 50 20 52 | p.massuy@llbg.com

Sales Manager | Adriaan Lison | GSM +32 (0)496 50 08 53 | a.lison@llbg.com

Key Account Manager | Sofie Mariman | s.mariman@llbg.com

Voor Nederland

Detlef Hartmann | GSM +31 (0)6 23 71 89 14 | d.hartmann@llbg.com

De Dauphine verkoopploeg België

Nieuwe gebruiker ?

Maak dan snel een profiel aan en geniet van extra faciliteiten, informatie, tips en weetjes !

  • Zo krijg je alle info als eerste in je mailbox of kan je je makkelijk inschrijven in een opleiding
  • Doorblader al onze Bon Appétit magazines, doorzoek het receptenbestand op maat of maak je eigen promotiemateriaal !

Al een profiel ? Log hier in.






Login

Vul hiernaast je e-mail adres in. Het systeem stuurt je een automatisch gegenereerd paswoord waarmee je opnieuw kan inloggen. Nadien kan je dat paswoord opnieuw wijzigen. Dauphine heeft geen toegang tot de paswoorden.




Verzenden
nl fr